Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jak odkodować radio samochodowe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiecie może jak odkodować radio samochodowe i gdzie znaleźć do niego kody? - jakby co mam Renault Clio.
Do odblokowania radia samochodowego potrzebny jest odpowiedni kod, który można ustalić na podstawie danych radia (są na jego obudowie) i informacji o samochodzie. Mając te dane, kod do radia znajdziesz na licznych stronach motoryzacyjnych - do samochodów Renault tutaj: kod radia renault
Wejdź na dowolne forum renault i przedstaw problem w odpowiednim dziale a na pewno bardziej zaawansowani userzy rozszyfrują, jaki jest kod do radyjka. Sama tak robiłam dwa lata temu jak akumulator padł.
Wiesz co, moim zdaniem powinnaś zainteresować się również radiem dab. Tak się składa, ze na stronie https://audiomobile.pl/blog/co-to-jest-r.../pkze_fpyj bardzo dokładnie został poruszony ten temat. Poczytaj w wolnej chwili.
Mi radio odkodował mechanik warszawa ferrari. W sumie nie, że się do niego z tym specjalnie zwróciłam. Stukało coś w lewym kole, okazało się, że to przegub do wymiany. Poprosiłam mechanika o pomoc z radiem i mi je odkodował. Teraz nic nie stuka, a radio gra.
Przekierowanie