Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kac
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Dziwne że nikt tego tematu jeszcze nie założył Big Grin.

Jak to jest ? Często go miewacie ?
W jakich formach się wam objawia ?
Jakie macie na niego sposoby ?

Ja osobiście rzadko go miewam a jak już jest to ból głowy i czuję ten alkohol w żołądku... Co mi pomaga ? Nestea w sumie to sama nie wiem czemu, po prostu pomaga i ciepły rosołek, o tak <3.
też często go nie mam, ale jak już to nie mogę nic jeść, pić przez cały dzień i umieram : (
ja to jak mam kaca piję zawsze rano Reeds`a jednego bądź dwa i naprawdę kac przechodzi bo czym się strułeś tym się lecza że Reeds jest smakowy i ma bardzo mało procent to dobrze wchodzi i przede wszystkim nie da się nim nawalić.
A najlepiej pić 2 albo 3 dni z rzędu i nie dopuszczać do kaca.
kac jest dla mnie obcy xD moze dlatego ze ja trzezwieje zwraz z piciem xD hahaha
ja mam kaca po wymieszaniu trunków. czyli wódka + piwo + szampan = kac. Na kaca rosołek, 3litry wody i 1 reds oraz zimny prysznic po 2 h jak nowo narodzony.
kaca najlepiej się leczy piwem zresztą jest powiedzenie "czym się strułeś tym się lecz"
Ja osobiście polecam jakieś słabe piwa typu ten Lech Sandi, Reeds itd:

Można też zjeść rosół bardzo pomaga na kaca a trzeba bardzo bardzo dużo pić by organizm nasz się nie odwodnił
Rosół jest świetnym rozwiązaniem. Generalnie piwo też pomocne.

W moim przypadku i tak po prostu jest to jedzenie. Wystarczy że się najem, wypiję półtoralitrową butelkę wody, odpocznę godzinę i jest mi dobrze Smile
Mnie rzadko kac spotyka, jednak nie znam żadnych sprawdzonych sposobów. Piję wodę, aż sam przejdzie Big Grin
nie mam problemów z kacem, bo nie przesadzam z piciem. Miałam kaca może z dwa razy, myślałam, że umieram xD
Po każdym większym spożyciu alkoholu, objawia się rano przeważnie "laćkiem" w gembie Big Grin do tego muli w żołądku i to by było na tyle. Najlepszy sposób? DIABOLO POMIDORO Big Grin
Stron: 1 2 3
Przekierowanie