Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Gdzie zrobić badania do nowej pracy ? ( W-wa)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Smile w maju zaczynam nową prace i dostałam właśnie skierowanie na badania do lekarza medycyny pracy. Orientujecie się może gdzie w Warszawie zrobię je najszybciej ? z góry dzięki!
też ostatnio szukałam i najszybsze terminy mieli w tej przychodni Medivita na Mokotowie Smile
to prawda tu umówisz się w sumie z dnia na dzień. A z tego co wiem to obecnie są możliwe nawet konsultacje online więc nawet z domu nie trzeba wychodzić Smile
wow dzięki dziewczyny za szybkie odpowiedzi, zaraz się z nimi skontaktuje i faktycznie ta kosnultacja internetowa brzmi super Smile
no to korzystaj z możliwości Smile ten lekarz od medycyny pracy jest też okulistą Smile ogólnie fajna przychodnia, wysoka jakość obsługi, szybkie terminy, niewygórowane ceny.
W Warszawie szukasz? To wejdź koniecznie na https://scanmed.pl/specjalizacje/medycyn...y/warszawa . Ja też niedawno zmieniałam pracę i poprzez tą stronę znalazłam lekarza gdzie umówiłam się dość szybko na badania. I mogłam zacząć pracę, co tu dużo mówić - moją wymarzoną.
i jak tam fiona11 byłaś na tej internetowej konsyltacji w Medivicie ? Pytam bo mój tata szuka czegoś online własnie i nie wiem czy dawać mu namiar na tą przychodnię Smile daj znać proszę w wolnej chwili Smile
tak byłam umówiłam się dosłownie z dnia na dzień Smile spokojnie możesz tacie polecić, sprawnie, bezproblemowo no i bez wychodzenia z domu Smile
Przekierowanie