Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Testy Nifty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Testy Nifty są coraz bardziej popularne pośród wykonywanych badań prenatalnych.
Wyniki dają aż 99,9% wykrywalności a badanie może testować ponad 80 rodzajów zespołów mikrodelecji i mikroduplikacji
Sprawdźcie szczegóły - https://testnifty.eu/
Noo testy Nifty super sprawa. ja jak bylam w ciazy to robilam wszystkie badania jakie mi pani doktor zalecila. Wiadomo, zdrowie dziecka ponad wszystko Smile Rodzilam w szpitalu Medicover , wybralismy to miejsce wspolnie z mezem wlasnie ze wzgledu na mozliwosc porodu rodzinnego
Ja namawiam żonę do robienia badań, ostatnio też wybraliśmy badania Veragene prenatalne, a uwzględniają też próbkę ojca Smile więc też pobierano ode mnie. Na pewno można je zrobić np w Medicoverze
Wiecie co? Jest sporo różnych klinik, które robią taki test prenatalny. Ja się zapisałam do warszawskiej placówki o nazwie MULTIMED. Mają świetne opinie, a też koleżanki z pracy mi polecały, bo tam chodzą na badania takie typowo kobiece. Chciałabym mieć pewność, że moje dziecko jest zdrowe.
Ja właśnie myślę nad zrobieniem tego testu NIFTY. Poza tym na pewno będę się umawiała do pani doktor Rozmus-Warcholińskiej w Gyncentrum na USG prenatalne - podobno jest jedną z najlepszych lekarzy. Może mają też w tej klinice możliwość wykonania testu NIFTY, na pewno to sprawdzę.
Ja też zdecydowałam się w ciąży na badanie nifty pro, można je wykonać już po 10 tygodniu ciąży. Jest w pełni bezpieczne dla dziecka, do jego wykonania miałam po prostu pobieraną krew. Na wynik czekaliśmy 6 dni, był dostępny online. Na życzenie rodziców zawiera on także płeć dziecka. Badanie pozwala na wykrycie aż kilkudziesiąt różnych chorób, dzięki niemu można uniknąć amniopunkcji.
Dokładnie tak, miałam test sanco i wykonuje się je tak samo w laboratorium diagnostyka z tym że czas oczekiwania na wynik jest krótszy, też ma ono bardzo szeroki zakres i mój ginekolog właśnie to mi zalecił zrobić
Przekierowanie