Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kalkulator leasingowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Potrzebujecie pilnie wziąć samochód w leasing ? Nic prostszego, skorzystajcie z darmowego kalkulatora http://www.kalkulator.pl/kalkulator-leasingu/ który wam obliczy gdzie i ile dostaniecie na auto w leasing.
Z takiej opcji jeszcze nie korzystałem. Nawet dobrze to jest pomyślane, ale czy to rzeczywiście działa to ciężko powiedzieć. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z takim kalkulatorem?
Również sprawdzę to w najbliższym czasie.
Ja korzystałam i prawdę powiedziawszy to sporo odbiega on od rzeczywistej oferty banków...
Leasing może i się opłaca, ale tylko wtedy, gdy z samochodu korzystasz regularnie. Ja kilka razy do roku potrzebuję zwiększyć swoją flotę i wtedy wygodniejszy jest dla mnie wynajem średnioterminowy samochodów. Odpadają mi koszty przeglądów, ubezpieczeń i tym podobne.
A czy polecacie jakiś leasing przez internet? Interesuje mnie leasing urządzeń. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
AngelAngel
Bardzo fajna sprawa taki kalkulator ! Nic tylko z niego korzystać
fajny to kalkulator jest
____________________
Kosmetyki naturalne sklep internetowy
Myślę, że dobrze byłoby popytać o to znajomych. To jest bardzo dobre rozwiązanie Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie