Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: praca z agencją DOLCE VITA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! Moi drodzy czy ktoś z Was wyjeżdża lub wyjeżdżał może do pracy w Niemczech za pośrednictwem agencji Dolce Vita ? szukam opinii o tej firmie jako pracodawcy Smile
nie znam tej firmy ale zobaczyłam, ze zatrudniają na stanowisko opiekuna osób starszych. W sumie rozglądam się za taką praca więc chętnie podepnę się do tematu i poczytam Smile
tak, znam ich, wyjezdzam z nimi juz prawie 2 lata Smile polecam zdecydowanie! co konkretnie chcesz wiedzieć ?
(10-03-2021 13:06)fiona11 napisał(a): [ -> ]tak, znam ich, wyjezdzam z nimi juz prawie 2 lata Smile polecam zdecydowanie! co konkretnie chcesz wiedzieć ?

Ale super, że się odezwałaś Smile chce wiedzieć wszystko Smile jak zarobki, jak warunki pracy. Jak dojezdza się na miejsce pracy ? samodzielnie czy jest jakiś transport zorganizowany przez firmę ?
powiem Ci tak, ogólnie praca jest ciężka i wymagająca ale pensja to rekompensuje. Oferują bardzo dobre stawki, premie za prace w okresie świątecznym. Organizują też dojazd na miejsce pracy także nie musisz się tym martwić Smile
i ja postanowiłam się zgłosić do tej agencji. Odpowiednie kwalifikacje mam, zostałam też zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, jadę w przyszłym tygodniu Smile mam nadzieje, ze wszystko się ułoży Smile
no to ekstra elenka, fajnie, ze się zdecydowałaś i sama widzisz jak to wszystko sprawnie idzie Smile a Ty ninjaa jak tam ? załatwiłaś coś ?
Przekierowanie