Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: prezent dla chłopaka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
za miesiąc ma urodziny, jesteśmy naprawdę bdługo ze sobą i nie mam pojęcia co mam mu dać. a chciałabym coś takiego wyjątkowego..
Myślę że samo wyjątkowe będzie to że z nim będziesz tego dnia. Może go zapytaj o ''urodzinowy numerek'' i nie mam na myśli stosunku ! Big Grin Chodzi mi o coś czego nie ma codziennie że zrobisz dla niego coś czego nie robisz codziennie Smile, lub zrób mu album ze zdjęciami i podpisami od kiedy się poznaliście no wiesz początek i tak dalej Big Grin albo po prostu kup mu coś co lubi xd.
no bd z nim na pewno wtedy Smile właśnie chodzi o to że chce dać mu coś wyjątkowego i nie banalnego.coś co bd mu o mnie przypominlo
Kup mu model samochodu do składania
fajny prezent dla 15 letniego chłopaka a nie 22 : /
Ja w wieku 12-16 właśnie składałem modele samochodów Smile Ja mam 19 lat dziewczyno Big Grin
nie wnikam ile masz lat tylko mówię że taki prezent dobry jest dla 15latkow..
kup mu jakąś dobrą flache Big Grin
jak dla mnie alkohol to jest najlepszy prezent na każda okazję pasuje Big Grin
Alko, jakis dodatek do jego hobby Big Grin
np. ja dostalem sluchawki Big Grin bo strasznie lubie jezdzic na rowerze i sluchac muzyki Big Grin

i do tego jakas bielizna Big Grin

ja bym sie strasznie cieszyl z takiego prezentu Big Grin
Jezu, przez to że nie używasz interpunkcji Cię źle zrozumiałem. Ma 22 lata? Co lubi, więcej o nim powiedz...
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie