Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jaka przeglądarka ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
W tym temacie wypisujcie jakiej używacie przeglądarki internetowej za co ją cenicie i dlaczego jest lepsza od innych Wink

Osobiście używam Firefoxa i nie narzekam, przejrzysta nadaje się dla webmasterów i świetnie sprawdza się dla szarego użytkownika internetu. Wiele dodatków i aplikacji sprawia że przeglądarka staje się naprawdę twoja Wink. Polecam każdemu
również mam Firefoxa. http://szablony.freeware.info.pl/programy.html i jakoś mi się sprawdza od bardzo dawnaSmile
Google chrome. Na razie ją testuję, i sprawuje się całkiem nieźle, ale chyba znów zacznę używać Mozilli. Jakoś tamta przeglądarka, była dla mnie wygodniejsza.
Oczywiście, że Chrome, jest to na dzień dzisiejszy najbardziej wydajna przeglądarka internetowa jaka istnieje.
(08-06-2012 15:57)Bankai napisał(a): [ -> ]Oczywiście, że Chrome, jest to na dzień dzisiejszy najbardziej wydajna przeglądarka internetowa jaka istnieje.

Dokładnie Smile
Swego czasu miałem jeszcze firefoxa jednak straszny z niego zamulacz był i często się wieszał, na chroma nie narzekam działa znakomicie. Big Grin
Lepsza jest chrome, ale używam Mozilli, bo mam kiepskiego kompa i mniej obciąża procesor :<
Ja używam Google Chrome ze względu na to że jest szybka i ma ciekawe opcje Tongue
Firefox Smile
Google Chrome RLZSmile
ja uzywam Maxthon Big Grin ale ze nie ma go w ankiecie zaglosowalem na co innego Xd
(ps to najszybsza przegladarka ^^)
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie