Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: U kogo diagnozujecie problemy kobiece
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
U kogo diagnozujecie problemy kobiece, głównie chodzi mi o Kraków?
W pracy źle się poczułam, strasznie mnie krocze bolało, non stop łazienka, nie szło wysiedzieć. Kontakt z ginekolog Moniką Knapik w Krakowie i od ręki przyjęła. Dwa gabinety mi w ostatnim okresie odmówiły, więc tutaj bardzo dobrze. Zacznę do niej już regularnie chodzić. Pomogła, kiedy byłam w dużej potrzebie.
Najlepiej to mieć godnego zaufania ginekologa, do którego można się bez problemu zgłosić z każdym problemem. Tym bardziej, że kobietom często przytrafiają się infekcje intymne , a takich nie powinno się lekceważyć. Lekarz doradzi co najlepiej stosować.
Najlepiej u ginekologa Smile mi moja pani doktor zlecila badania i okazało sie, ze mam wirusa hpv. Przez pol roku mam stosowac zel papilocare, ktory wspomaga leczenie. No i po tym czasie mam zglosic sie na badania kontrolne
Mi potrzebne było leczenie nietrzymania moczu u kobiet. Zdecydowałam się na Gabos i nie żałuję - świetni specjaliści. Bardzo pomocni, dokładnie tłumaczą na czym polega dolegliwość, a potem z cierpliwością omawiaja proces leczenia. Jestem bardzo zadowolona z poziomu usług, które świadczą.
Przekierowanie