Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Tytuły filmów których poszukujemy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Postanowiłam założyć temat gdzie będziemy pisać o jakimś filmie którego tytułu nie pamiętamy a który chcielibyśmy obejrzeć wtedy inni użytkownicy będą w stanie pomóc znaleźć Ci ten film Smile.

Dodajemy punkty reputacji za pomoc !
Pamiętam, był jakiś film, wychapałem go na TVN, ogólnie fabuła polegała na tym że NASA odbiera jakiś sygnał z kosmosu i myślą że to przesłanie od kosmitów, a co się później okazuje, przemówienie szanownego p.A Hittlera.

Jaki był tytuł ?????? Szukam i znaleźć nie mogę
(31-07-2012 10:02)RapZmieniłMojeŻycie napisał(a): [ -> ]Pamiętam, był jakiś film, wychapałem go na TVN, ogólnie fabuła polegała na tym że NASA odbiera jakiś sygnał z kosmosu i myślą że to przesłanie od kosmitów, a co się później okazuje, przemówienie szanownego p.A Hittlera.

Jaki był tytuł ?????? Szukam i znaleźć nie mogę

Kontakt Wink Też lubię ten film Big Grin
http://www.filmweb.pl/film/Kontakt-1997-531 - tu masz link do szczegółowego opisu filmu. Mam nadzieję, że to ten bo właśnie Hitler mi się z tym skojarzył, bo oni odebrali sygnał i telewizor pokazał jego przemowę czy coś. Mam nadzieję, że pomogłam ; *
Ooo, fajny temat, może ktoś mi pomoże ^^
Film oglądałam na polsacie ;p Chodziło o to, że policja miała przewieźć jakiegoś mordercę do innego więzienia. Ten morderca w sumie był przystojny, miał swoje fanki, ze tak powiem ;p Kiedy w jednej scenie "przejeżdżali" obok pewnego miejsca (nie pamiętam co to było) stały tam tłumy, niektóre kobiety pozdejmowały nawet górna część ubrań ^^
Generalnie ten facet, kiedy wychodził z jednego wiezienia do drugiego, to kamera go złapała i oferował kasę dla tego kto go uwolni i rzeczywiście były takie akcje. Próbował on przekupić też policjantów, którzy go przewozili. W końcu udało mu się z częścią. Próbowali oni go przemycić w jakimś tunelu i generalnie pod koniec filmu oni wsiedli do jakiegoś helikoptera na moście ale zdążyli złapać tego przestępce.

Ktoś wie o co mi chodzi? xD
SWAT Smile
DZIĘKI Big Grin <3
Przekierowanie