Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: U kogo diagnozujecie problemy kobiece
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
U kogo diagnozujecie problemy kobiece, głównie chodzi mi o Kraków?
Konkretna ginekolog Monika Knapik-Rybka w Krakowie. Miałam problem z nadżerkami to pamiętam było sporo metod do rozwiązania problemu i komfort opieki. W ogóle się nie bałam. Poczytałam opinie o tej lekarz to wszystkie wskazywały na profesjonalizm. Potwierdzam.
Ja mam zaufanego ginekologa - to ważne żeby takiego mieć. Mój właśnie szybko zdiagnozował zmiany na szyjce macicy i zlecił kurację żelem papilocare dzięki czemu udało się je szybko zregenerowac
Specjalistą nie jestem, ale czy przypadkiem od takich spraw nie jest ginekolog?
Mieć dobrego, godnego zaufania ginekologa to już dużo. Na swojego nie mogę narzekać, na wizyty chodzę regularnie. Moja pierwsza wizyta miała związek z bardzo bolesnymi i nieregularnymi miesiączkami. To co mi pomogło to dobrana przez moją panią doktor belara, tabletki antykoncepcyjne. Jak to super jak teraz żaden dzień nie różni się od innych. Krwawienia jak w zegarku i już mnie nic nie boli.
W każdym większym mieście jest Centrum Medyczne oferujące szereg usług,nie inaczej jest w Bielsko-Białej. W mieście tym działa Danea http://danea.pl/ gdzie doświadczeni specjaliści oferują swoją pomoc i wsparcie każdej potrzebującej kobiecie. Ich lekarze szybko zlecają badania,dbają o komfort pacjentki,którą traktują zawsze z szacunkiem i zaangażowaniem.
Dziewczyny, a czy któraś z Was też miała problem z suchością pochwy po tabletkach antykoncepcyjnych? Zupełnie nie mogłam sobie z tym poradzić, ale od jakiegoś czasu stosuję globulki Vagisan, bardzo fajnie się u mnie sprawdzają.
A ja robiłam wszelkie badania i usg w stolicy, w szpitalu Medicover bo mój ginekolog kazał mi tam zrobić sonovaginografię, to badanie które się wykonuje przy diagnostyce endometriozy
Oczywiście, że u dobrego ginekologa. Najlepiej wybrać się do specjalisty z polecenia. Moje problemy kobiece to były nieregularne miesiączki. Pomogły dobrze dobrane tabletki, z ich pomocą udało się też zwalczyć tradzik. Objawów negatywnych nie zauważyłam, biorę Drovelis które są uznawane za jedne z najlepiej tolerowanych tabletek na rynku.
Przy takich problemach najlepiej jak najszybciej zgłosić się do jakiegoś zaufanego lekarza - ginekologa. Ja na przykład zauważyłam u siebie ostatnio objawy nadżerki szyjki macicy, więc nie czekałam, tylko od razu umówiłam się na wizytę. Z kobiecymi problemami nie ma żartów.
Przekierowanie