Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Tatuaże
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej, macie tatuaże? Gdzie sobie taki zrobiliście? Polecacie jakieś studio tatuażu?
Nie każdy lubi tatuaż, ale są one dzisiaj modne i warto tylko znaleźć dobre studio i uda się jakiś wykonać https://www.skytattoo.net/studio-salon-t...-szczecin/ Pomysły można mieć bardzo różne. Tatuaże na pewno muszą się kojarzyć z czymś miłym, ważnym.
no jasne, ze tak Smile ja mam w sumie 4 tatuaże, wszystkie zrobione w Warszawie, w studiu Jah Love Tattoo. W ekipie pracuje kilka osób ale ja szczególne polecam Huberta https://www.facebook.com/studio.tatuazu....6085246226. Ma talent, jest bardzo sympatyczny a przy tym dba o pełne bezpieczeństwo podczas zabiegu.
mój pierwszy tatuaż był napisem na łopatce. potem zrobiłam kolejny na stopie a teraz czekam już na wizytę, też w warszawskim studiu Jah Love Tattoo i będziemy robić coś większego na łopatce. Jakiś tam wstępny pomysł mam jak to powinno wyglądać ale nie ukrywam, ze licze też na kreatywność Adolfa, do którego jestem zapisana Smile
Coraz poważniej zastanawiam się nad zrobieniem sobie tatuażu Big Grin Myślałam o jakimś wyszukanym cytacie albo rysunku róży Rolleyes
też tworzę swoje tatuaże w tym studiu Jah Love Tattoo Smile kiedyś dojeżdzałam tu prawie 100 km, teraz mieszkam już w stolicy więc mam ich na miejscu Smile naprawdę fajne miejsce z super klimatem Smile
Tak, mam kilka

___
leżaki basenowe
Na pewno warto ostrożnie i z uwagą wybrać tatuażystę. W końcu tatuaż ma zostać z nami już na całe życie.
mam 3 tatuaże, wszystkie robione w jah love tattoo Smile świetna miejscówka, luzna atmosfera i bardzo komfortowe warunki. dla mnie liczy się też fakt, ze bardzo dbają tu o odpowiedni poziom sterylności i czystości czy to narzędzi czy całych pomieszczeń Smile
Czy mozecie mi polecić salon tatuażu w Krakowie?

zabezpieczenia przed szkodnikami
Stron: 1 2
Przekierowanie