Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Naturalne kosmetyki online
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Coraz więcej się słyszy o różnych naturalnych kosmetykach i tak sobie myślę, żeby iść w tym kierunku i powoli także na takie właśnie produkty się przestawić. Może ktoś z Was ma coś sprawdzonego i może podpowiedzieć jakieś sensowne naturalne kosmetyki, po które warto będzie sięgnąć, będą jakościowo na dobrym poziomie i jednocześnie będzie można liczyć na dobrą cenę.
Świetne moim zdaniem kosmetyki naturalne w swojej ofercie ma e-naturalne.pl. Znajdziesz tam np. masła z kawą czy rokietnikiem, które są nie tylko skuteczne, ale też wydajnie. Ładnie się wchłaniają i nie musisz się martwić o alergie, bo jednak takie propozycje są dużo bardziej przyjazne dla skóry niż te o stricte chemicznym składzie.
A czy ktoś z was może też tutaj https://bionaturalfit.pl robił zakupy? Pytam, ponieważ zainteresowało mnie kilka produktów w tym sklepie i zastanawiam się czy warto u nich dokonać zakupu? Chociażby znalazłam antyperspiranty bez aluminium i kilka innych jeszcze produktów.
Przekierowanie