Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Czy dokarmiacie ptaki?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co sądzicie na temat dokarmiania ptaków zimą? Nie ukrywam, że chciałabym zacząć to robić, ale chciałabym je dokarmiać czymś, co jest dla nich zdrowe. Już mam dość patrzenia, jak sąsiedzi sypią suchy chleb, czy stare bułki. Myślicie, że takie ziarno https://sklep.poradnikogrodniczy.pl/czar...ek-id-1337 będzie ok?
Jeśli chodzi o hodowlę ptaków warto wspomnieć o odpowiedniej opiece. Problemy związane z odwodnieniem mogą wpływać na kondycję i wyniki hodowlane. Dlatego warto interesować się rozwiązaniami wspierającymi regenerację organizmu. Warto zobaczyć https://biowet.pl/products/elisol/ gdzie znajdziemy elisol dla gołębi. Można tam znaleźć przydatne informacje dotyczące stosowania preparatu. Ktoś korzystał z niego w swojej hodowli?
Przekierowanie