Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: kupno telefonu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
gdzie zazwyczaj kupujecie swoje telefony ? W firmowych sklepach czy staracie sie szukać używanych po niższej cenie? Bo widziałam że tu https://mbazaar.pl/webshop/ mają naprawde świetny wybór telefonów. Od zawsze chciałem mieć apple a tu ceny są niższe niż w innych miejscach.
Ja swój telefon kupiłam na allegro. Było znacznie taniej niż w sklepach.
Jaki kupujesz telefon? Ja wzięłam słynnego iPhona 6, jest duży, można więc oglądać filmy na przykład na vod, lub grać w gierki Smile
Ja biorę telefony z abonamentem. Od dawna biorę je w T-mobile. Mają spory wybór, a do tego abonamenty w atrakcyjnych cenach i bez prawie żadnych doliczeń w ramach tzw. zwyżek. Inni operatorzy doliczają nawet po kilkadziesiąt zł za takie zwyżki no i faktura jest zawsze niespodzianką.
Kupuję telefon w firmowym sklepie. Chcę, żeby służył mi jak najdłużej.
Mądry z Ciebie gość!
Na allegro licytuję
Ale używane? Ja czytałam ostatnio o tym, jaki można kupić smartfon do 300 zł na sprzedajemy.pl i byłam w szoku, jak wiele nowych telefonów znanych marek można dostać w tej cenie. Jak się szuka używanych, to wybór jest jeszcze większy.
Przekierowanie