Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Co lubicie u dziewczyn ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Co najbardziej lubicie u dziewczyn ?
Chodzi mi o charakter, wygląd i wszystko co wam się podoba Smile.
blyskotliwosc, dystans do siebie i swiata, "slodkosc" (cokowiel to nie znaczy Smile), inteligencje i przede wszystkim dobre serducho, a wyglad to oczywiste ze najlepej jak jest mila dla oka..
lubie gdy kobieta potrafi wykorzystac ta godzine w lazience (bo kazda tyle spedza xD chyba) na to zeby wygladac kobieco Big Grin i musi byc oczywiscie zadbana, co za problem sie umyc XD? Styl jest bardzo wazny Smile) cos modnego <3 w tedy patrzysz i sie zachwycasz xD Wyglad ? no nie mam tu na mysli cyckow albo pupy Big Grin bo wiadomo musi byc spoko ale bez przesady Big Grin moze byc przeciez przecietna Big Grin najwazniejsza jest TWARZ !! oczy, usta, nos, wlosy, to jest najwazniejsze dla mnie ^^ Charakter ? chcialbym sie czuc przy niej swobodnie ;D! musi potrafic mnie rozbawic xD i wgl xD!! <33
blond włosy piękny uśmiech koniecznie biały i żeby miala jakieś cycki no i oczywiście ładnie umalowana i zadbana a nie jakaś taka .........
ZEPSUTA : O
Ona jest moja <333
Ja najbardziej cenie u kobiet szczerość , poczucie humoru (żeby sie nie nudzić) i zeby myślała głową (Bo niektóre myślą tylko chyba tapetą na twarzy)
uwielbiam kobiecy uśmiech i jak puszcza oczko Wink a co do charakteru musi być zabawna, szczera, inteligenta i musi mieć to coś
Cycki ;D male czy dzue to nie wazne jakosc sie liczy Smile Wielkie oczy, dziewczyna bez zajebiaszczyc oczu jest dla mnie z gory skreslona ;p jeszcze raz cycki bo uwielbiam je od kad pamietam, ladny usmiech i co najwazniejsze musi byc ogarnieta Smile
Lubię gdy dziewczyna ma brązowe włosy i oczy o tym samym kolorze. :3 I najlepiej żeby była inteligentniejsza niż niektóre dziewczyny jakie znam. Dodgy Oczywiście musi być zabawna i słuchać dobrej muzyki. To chyba tyle. Tongue
fajnie jak jest nieco poryta i idzie sie z nia posmiac z jakichs glupot
i musi byc LEKKO PUSZYSTA
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie