Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Narzędzia do paznokci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć, gdzie mogę kupić tanio narzędzia do robienia tipsów?
Najlepiej będzie chyba poszperac troche w sieci, jestem przekonana ze znajdziesz nie jeden sklep który oferuje coś takiego.
Najtaniej to pewnie kupisz je na allegro.
Ja szukałam ostatnio dobrej lampy UV do lakierów hybrydowych, do domowego użytku. Polecam ten artykuł: http://www.miastokobiet.pl/lampa-uv-do-paznokci/ jakby ktoś też szukał takiego sprzętu.
Są specjalne zestawy hybrydowe które zawierają narzędzia do robienia paznokci. Nawet na allegro można je kupić.
Jak narzędzia, to i pewnie lakiery będą Ci potrzebne? Jeśli tak, to podpowiadam, że w tym sklepie znajdziesz fajne, proste w nakładaniu sztuki, które mają głęboki kolor i wytrzymałość przez co najmniej 21 dni. Moja koleżanka posiadająca własny zakład manicure, tylko ich używa. A klientki są zadowolone Wink .
W sieci jest cała masa drogerii internetowych, które sprzedają tego typu rzeczy.
Ja również uważam, że najlepiej szukać takich rzeczy w necie.
Ja chyba wybrałabym się do jakiegoś profesjonalnego sklepu z tego typu akcesoriami i poprosiła o radę. Są też fora tematyczne, poświęcone paznokciom, warto tam szukać rady.
Ja na paznokcie wolę chodzić jednak do kosmetyczki, przynajmniej mam pewność, że będą trwałe i nie muszę sama męczyć się z ich robieniem.
Stron: 1 2
Przekierowanie