Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Slipy czy bokserki ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Chłopakiiii ! Big Grin Co wolicie slipki czy bokserki ? A może stringi haha xD ?
BOKSERKI!!

w slipkach facet wyglada jak ci*ka ;/
A pozatym bokserki sa wygodniejsze Big Grin nie robia sie z nich stringi, a "klejnoty" leza sobie tam gdzie maja lezec, a nie jak w slipkach, opatulone przez jakis scisniety material Sad
Wolę slipy, ale nie te gaciowate, tylko okrywająca także uda. Bokserek nie lubię bo się podwijają, i jak się dłużej siedzi to są nie wygodne for me.

A odnosząc się do postu Gemello, to ja w kiecce bym był bardziej męski niż połowa gości w garniakach, so where's a problem? Big Grin
ja wole bokserki, czuje sie w nich jakos normalniej, slipy sa zbyt obcisle jak dla mnie ..
ja wolę bokserki bo majty są za ciasne ;/
rowniez wolę bokserki sa wygodniejsze. Kidyś nosilem slipy to bylo mi nie wygodnie w nich odkąd nosze bokserki jest lepiej xd ;p
wole bokserki tylko takie obcisłe aby mi faja nie wychodziła z gaci xd
Ja też bokserki, ale wolę luźniejsze, bo są bardziej przewiewne i wygodniejsze, jednak częściej zakładam obcisłe z wiadomych przyczyn Big Grin
Ja chodze w tym i tymSmile
to i toBig Grin
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie