Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Proste czy loki ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Dziewczyny ! Big Grin Jakie wolicie mieć włosy ? Proste czy kręcone ? A może pofalowane lub jeszcze jakieś inne ?

Ja zdecydowanie najbardziej lubię mieć proste włosy, nie są niestety naturalne i prawie codziennie je prostuje. Czasem zostawiam naturalne (loki) ale to dosłownie bardzo rzadko.
Mam proste włosy, czasami ubolewam nad ich objętością ale jakoś sobie radzę. Nie używam prostownicy, lokówek ani tego typu rzeczy, bo po prostu strasznie niszczą włosy.
Ha. Zależy jak mi się ułożą. Grzywkę muszę mieć prostą, bo jak mi się pokręci to śmiesznie to wygląda.Big Grin A reszta zależy. Jeśli to jakoś ciekawie wygląda to zostawiam. A jeśli włosy są w każdą stroonę świata to je prostuję.
ja wolę proste i muszę codziennie prostowac : /
PROSTEE !!
(02-07-2012 22:29)Gemello napisał(a): [ -> ]PROSTEE !!


Spoko, że to było pytanie do dziewczyn, ale to nieważne <3
(02-07-2012 17:43)Henuttaunebu napisał(a): [ -> ]Mam proste włosy, czasami ubolewam nad ich objętością ale jakoś sobie radzę. Nie używam prostownicy, lokówek ani tego typu rzeczy, bo po prostu strasznie niszczą włosy.

Dokładnie Big Grin
Ja kiedyś prostowałam, ale przestałam to robić, bo mi się włosy przesuszyły. Zresztą, 10 min po prostowaniu znów miałam pofalowane, więc nawet się nie opłaca prostować Tongue
nie ma co prostowac na sile Smile loczki sa sexy Smile
(02-07-2012 22:32)Henuttaunebu napisał(a): [ -> ]
(02-07-2012 22:29)Gemello napisał(a): [ -> ]PROSTEE !!


Spoko, że to było pytanie do dziewczyn, ale to nieważne <3

jaka masz pewnosc ze nie jestem dziewczyna xD?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie