Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: jaki probiotyk dla dziecka??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie probiotyki dla dzieci polecacie?
Czy ten probiotyk potrzebny jest Ci w trakcie lub po antybiotykoterapii? Jeśli tak, to zdecydowanie polecam Ci ten, jedyny na rynku probiotyk z metabiotykiem - https://mynarum.com/narimax-fast---metab...0,58.html. Jest bardzo skuteczny i dobrze się wchłania.
A jak duże to dziecko? U nas mały dostaje jak jest taka potrzeba multilac baby, to synbiotyk czyli prebiotyk + probiotyk. Jest w kroplach więc nawet jesli ma być dla malucha to sę sprawdzi.
Zgadzam się taki probiotyk jest najlepszy dla dziecka i dla dorosłych też, ja tylko takie kupuję bo zwykle nawet lekarze je polecają
Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić na temat Narimax Fast, jeżeli chodzi o wybór skutecznego probiotyku to świetne rozwiązanie o bogatym składzie które dobrze wspiera procesy odbudowy układu jelitowego oraz ograniczenia wpływu stresu. W składzie ma Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine oraz metabiotyk Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine Smile
Kupiłam teraz dla córki Estabiom Junior, bo skończyła już jakiś czas temu trzy lata. Jest w formie kapsułek, więc łatwy do połknięcia i mam z głowy. Plusem jest złożony skład: probiotyk + prebiotyk + witamina D3 + betaglukan.
multilac baby można kupić w dwupaku, taki synbiotyk się zawsze przydaje, a ten ma sprawdzony, bezpieczny skład i wygodny dozownik no i tylko raz dziennie się podaje
Wiadomo że dzieciom sa dedykowane specjalne probiotyki ale są też odpowiednie probiotyki dla osób z chorobami odbytu. Ja na przykład mam probiotyk proktologiczny proctolact zalecony przez lekarza
Z racji, że dzieciom ciężko jest połknąć kapsułkę a probiotyki w saszetkach rozpuszczane w wodzie czy mleku też nie zawsze muszą im smakować, to najlepiej sięgać po te w kroplach. Powyżej 1 miesiąca życia można podawać taki https://trilac.pl/trilac_plus-forte/ . Dzienna dawka to tylko 5 kropli.
Na forach dobrą opinia cieszy się sanprobi ibs. Dla dzieci mozna kupic również w kroplach, który posiada rekomendacje centrum zdrowia dziecka i co ważne jest również dobry dla alergików
Przekierowanie