Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: sprawy intymne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Moje życie erotyczne nie jest ciekawe. Coś chciałabym poprawić. Macie jakieś rady dla mnie?? Pomóżcie.
Może powinnaś zakupić dla siebie lub dla swojego partnera http://xn--wiat-vibetherapy-nbd.pl/ jakieś gadżety erotyczne? To może pomóc.
Korzystałaś z tego?? Warto to tak naprawdę zakupić??
Myślę że naprawdę warto. Jeśli chcesz troszkę poprawić swoje życie erotyczne. Ja z tego nie korzystałam ale wiem od znajomych że to działa. Produkty z tego sklepu mają też bardzo fajne opinie. Zresztą zobacz na stronę i poczytaj.
Bardzo dziękuję za radę. Na pewno z tego korzystam.
Nie sądziłam, że aż tak dużo zmieni w moich relacjach intymnych zastosowanie antykoncepcji. Tak mi też ginekolog mówił, który mi belarę dobrał że przy skutecznym zabezpieczeniu nie ma tego stresu. Przez to przyjemność jest większa i faktycznie tak jest. Spontan dużo większy.
A na zapalenia, infekcje intymne co stosujecie? Ja jestem ciekawa co u Was się sprawdza. Mnie pomaga naprawdę szybko octenisept . Jak tylko czuje jakieś swędzenie, pieczenie to od razu biorę aplikator i używam. Szybko działa naprawdę, nie powoduje dodatkowego pieczenia, wysuszenia tych miejsc.
U mnie akurat był problem z nadmierną suchością i sprawdziły się globulki Vagisan. Ale wiem, że preparat jest też dostępny w wersji kremu, z aplikatorem.
A skoro już o tym mowa, to jaki jest Waszym zdaniem najskuteczniejszy lek na grzybicę pochwy? Znacie coś sprawdzonego? Możecie polecić?
ja miałam straszne problemy bo upławy w ciąży dobrze ze chodziłam do mjej ginekolog bo ona bardzo szybko polecila mi odpowiedni i konkretny lek
Stron: 1 2
Przekierowanie