Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Byli.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Czy utrzymujecie kontakt ze swoimi byłymi ? Smile Jak tak to jakie są wasze relacje ?

No więc ja utrzymuję kontakt ze swoimi dwoma byłymi. Jeden to była moja pierwsza miłość (obydwoje mieszkają w Polsce) no i ja wyjechałam i się rozstaliśmy i dalej ze sobą gadamy teraz już jak kumple czasem sobie wspominamy ooo pamiętasz to albo tamto ale już nas do siebie w ten sposób nie ciągnie Smile. Drugi były to jest brat mojego brata przyjaciela no i byłam z nim co wakacje jak jeździłam do Polski jednak nigdy to nie przetrwało dłużej bo wiecie... odległość no ale okazało się że jednak jesteśmy lepszymi przyjaciółmi niż parą i wiem że mogę z nim pogadać o wszystkim a on ze mną Smile. Z resztą nie mam kontaktu.
Zwykła znajomość, żadnych przyjaźni i tak dalej. Raczej nie utrzymujemy ze sobą bliskiego kontaktu.
Nie. Nie potrzebny mi kontakt z kimś kto by miał mnie tyrać. (: "Byli" to są raczej osoby nie obliczalne i bóg jeden wie co skoczy mu do mózgu. Zwyzywa Cię jak szmatę i nic więcej. (:
Cytat:Zwyzywa Cię jak szmatę i nic więcej.
to ja nie wiem z kim ty byłaś Smile.
(02-07-2012 17:50)Zepsuta. napisał(a): [ -> ]
Cytat:Zwyzywa Cię jak szmatę i nic więcej.
to ja nie wiem z kim ty byłaś Smile.

Wiesz, niby normalni się wydawali. Ach, to było w podstawówce. Te dziecięce rozumy.
Związki w podstawówce? O nieźle! Istnieje w ogóle coś takiego? xD
(02-07-2012 18:00)Henuttaunebu napisał(a): [ -> ]Związki w podstawówce? O nieźle! Istnieje w ogóle coś takiego? xD

W 6 klasie. xd
z dwoma bardzo się przyjaźnie teraz, a z jedynym tylko tak gadam niekiedy Smile tego jednego przyjaciela wciąż kocham ale... życie
ja mam tak ze pale wszystkie mosty xD nawet jesli chodzi o bylego przyjaciela, ch*j, jedna wieksza klotnia i po zawodach Big Grin
Mówię 'cześć' raczej nie chce mi sie z nimi gadać ;d
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie