Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Technikum kierunek Programista
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym zapytać Was jaką szkołę średnią wybrać w Łodzi? Wybór jest spory, natomiast zależy mi przede wszystkim na dobrej organizacji oraz zdaniu egzaminu kwalifikacyjnego (w kierunku technik Programista), pomożecie? Z góry dziękuję za podpowiedzi!
Taki kierunek w moim odczuciu jest naprawdę przyszłościowy, więc rzeczywiście warto wziąć go pod uwagę.
W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na Cosinus. To właśnie u nich w Łodzi zdecydowałem się postawić na technikum na kierunek Informatyka, bo są w stanie naprawdę dobrze przygotować do zawodu i jednocześnie samej matury. Na pewno warto zwrócić uwagę na to, że są darmowi, dodatkowo zapewniają darmowe podręcznik oraz zeszytami, karnetem sportowym i tabletem więc w moim przypadku wszystkie zalety były praktycznie po ich stronie. Warto wybrać się do sekretariatu i porozmawiać z ich obsługą.
Jestem za Cosinus, to placówka która w przypadku kadry nauczycieli stawia na prawdziwych specjalistów, którzy doskonale znają realia rynkowe i potrzeby klientów ponieważ dzięki temu dużo łatwiej będzie również Wam wejść do zawodu i świadczyć usługi na najwyższym poziomie po topowych kierunkach na które jest zapotrzebowanie na rynku pracy.
Przekierowanie