Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Promocja firmy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W jaki sposób promujecie swoje firmy? Założyłam niedawno DG i zastanawiam się jak ją dobrze wypromować. Słyszałam, że smycze sublimacyjne są dobrym sposobem na wypromowanie firmy. Zainwestowałam też już w ulotki i plakaty. Wiem, ze najlepszy jest internet ale w mojej branży potrzebne są też gadżety reklamowe.
Wątpię żeby smycze dobrze wpłynęły na promocję firmy. Kto na to patrzy? Jeszcze większość jak już je nosi to pod bluzą.
Ja myślę, że dobrym sposobem na promocje firmy jest obecnie prowadzenie bloga firmowego. Oczywiście trzeba zadbać o to, aby blog czytało jak najwięcej zainteresowanych tematem czytelników. W zdobyciu czytelników z pewnością pomoże serwis BlogBooster dzięki któremu za darmo można promować bloga firmowego.
Ciekawą propozycją są notesy klejone z okładką, najlepiej kolorową, przyciągającą uwagę. Takie gadżety można zamówić w drukarni FanatycyDruku. Są świetni, bo podejmują się również niestandardowych zadań. Poza tym mają niskie ceny.
Moim zdaniem znacznie ciekawszą opcją są plakaty. Z resztą dzisiaj możemy je w bardzo korzystnej cenie wydrukować, w dowolnych ilościach, korzystając z oferty http://www.fanatycydruku.pl/plakaty . Co więcej możemy tam sobie zamówić dosłownie jedną, bądź pięć sztuk, a wykorzystując kod 0ME83SSQ, dodatkowo do i tak niskich cen, otrzymamy 10 procent zniżki.
Moim zdaniem do reklamowania nowej działalności świetnie się sprawdzą plakaty jednostronne , jest to jedna z tańszych form reklamy, jednak naprawdę niesamowicie skuteczna, takie plakaty zwracają od razu uwagę potencjalnych klientów.
Mozna rowniez zamowic kubki z nadrukiem indywidualnym - logo/nazwa firmy, np: http://ceramika-reklamowa.com.pl/ - z takiego kubka potencjalny klient bedzie korzystac prawie dzien w dzien, wiec bedzie mial ciagle przed oczami nazwe i logo firmy.
Najlepiej stosować standardowe formy reklamy pomieszane z tymi nowoczesnymi. Możesz podrukować jakieś bannery czy plakaty np. tutaj: http://diamond-druk.pl/plakaty-jednostronne. Mają tam bardzo niskie ceny i świetną jakość, plakaty listwowane oraz w formacie XXL. Do tego możesz pomyśleć o jakiejś formie reklamy w internecie, może jakieś banery świetlne itp. Najważniejsze, żeby klient zapamiętał nazwę firmy i skojarzył ją z produktem.
Tak na dobrą sprawę sposobów na promocję firmy mamy dzisiaj bardzo wiele. Na pewno nadal bardzo popularną opcją są ulotki, które zwłaszcza na rynku lokalnym świetnie się sprawdzają jako materiały promocyjne. Dlatego też moim zdaniem warto korzystać z takich ofert jak ta w https://www.jkbprint.pl/ulotki , gdzie możemy zlecić druk ulotek w bardzo korzystnej cenie. Przy tym możemy wybrać tutaj jeden z wielu formatów, określony tryb zadruku, czy też formę uszlachetniania i zabezpieczania. Przy tym maksymalny czas wysyłki zamówienia wynosi 72 godziny.
Nie da się ukryć, że najlepiej zainwestować w gadżety reklamowe. Tutaj http://www.goodgift.eu/oferta/5/smycze.html można zamówić świetne smycze reklamowe, które można rozdawać obecnym i potencjalnym klientom.
Stron: 1 2
Przekierowanie