Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Odpowiednia szkoła dla dziecka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czym kierujecie się wybierając odpowiednią szkołę podstawową dla swojego dziecka? Ja mam kilka podstawowych warunków, które na pewno spełnia szkoła podstawowa Te Vizja na Ochocie. Myślę, że to szkoła, która będzie w odpowiedni sposób przygotowywać moje dziecko na dalszą drogę edukacji.
Ja przede wszystkim kieruję się również odległością, jaka jest do szkoły, aby dziecko nie mało za daleko, wiec wybieram szkoły w moim obrębie i wybieram taką, która spełnia w większej mierze moje oczekiwania.
Mieszkamy na Ochocie, więc w naszym przypadku wybór Te Vizji był najbardziej rozsądny. Zadowolona z wyboru jestem bardzo i nawet dziecko chętnie chodziło na zajęcia. Został nam teraz ostatni rok od września. Szkoła nawet bardzo dobrze poradziła sobie z okresem pandemii w naszym kraju.
Myślę, że Te Vizja Ci się spodoba, jeśli masz konkretne warunki, na które zwracasz uwagę w wyborze szkoły dla dziecka. Tutaj dużą wagę przywiązują do języków obcych oraz do tego, aby program realizować w trybie rozszerzonym, co na odpowiednim etapie jest dobre dla dziecka.
Ja dodam jeszcze od siebie to, że rekrutacja do Te Vizji jest bardzo łatwa, szybko i nie sprawia większych problemów. Opłaty, jak dla mnie, również są odpowiednie, jeśli chodzi o taki program i poziom nauczania dzieci.
Szukałam takiej placówki, aby była rewalidacja w szkole bo chciałam, aby moje dziecko miała wsparcie w swoim rozwoju. Stawiam na nowoczesne placówki.
Faktycznie Te Vizja na Ochocie, ma tak dobrze dopracowaną naukę języka angielskiego? Czy jesteście zadowoleni z tej kwestii w tej szkole? Jeśli tak, to koniecznie dajcie mi znać, bo chciałabym w przyszłym roku zapisać tam swoje dziecko, ale zależy mi na poznaniu tych dodatkowych opinii z Waszej strony, bo są dla mnie ważne.
Mnie osobiście też bardzo podoba mi się to, że są takie możliwości, ponieważ im szybciej dziecko zacznie uczyć się języka angielskiego, tym lepiej i liczę, że sam dla swojego dziecka wybiorę jakąś bardzo korzystną opcję.
W Warszawie tak naprawdę jest bardzo wiele różnych możliwości, jednak ja polecałabym, tak jak inni,szkołę w Te Vizji. Dbają o odpowiedni rozwój dziecka, a najważniejsze moim zdaniem jest to, że dziecko uczy się języka angielskiego, ponieważ ta szkoła dwujęzyczna i na pewno każde dziecko oswoi się z tym językiem obcym.
Super, że rodzice w dzisiejszych czasach kładą tak duży nacisk na naukę języka angielskiego, bo jest to bardzo przyszłościowe. Obecnie język angielski wygląda bardzo dobrze w CV, bo wiele firm pracuje na zagranicznych rynkach, a język angielski jest jednym z języków biznesowych.
Stron: 1 2
Przekierowanie