Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wybór szkoły średniej w Łodzi - Liceum, czy Technikum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś ciekawe podpowiedzi jeśli chodzi o wybór dobrej szkoły średniej i czy Wy zdecydowaliście się na liceum, czy technikum oraz czy tak naprawdę jesteście zadowoleni? Pozdrawiam i dziękuję za konkretne podpowiedzi!
To prawda ja już dawno o tym słyszałem i też mam dokładnie sprawdzone propozycje i warunki jakie zapewnia Cosinus. To właśnie u nich w Łodzi zdecydowałem się postawić na technikum na kierunek Informatyka, bo są w stanie podejść zupełnie inaczej do nauki niż w szkołach publicznych. Mimo to jest darmowa i dodatkowo z darmowymi podręcznikami oraz zeszytami, karnetem sportowym i tabletem więc w moim przypadku wszystkie zalety były praktycznie po ich stronie.
Mi również wydaje się, że to dobra opcja na rozwój dziecka tym bardziej, że to zawód bardzo porządny na rynku pracy, który też przynosi spore zarobki. Jak nadal będzie go to interesowało, to nie masz o co się martwić. Tym bardziej, że dają tak wiele możliwości dodatkowych dla swoich uczniów o czym wspomina poprzedniczka.
Dobrze wiedzieć, bo myślałem że jednak Cosinus ma tylko kierunki policealne oraz liceum zaoczne. A tu proszę, w takim razie będę musiała dać znać siostrzenicy która właśnie idzie do szkoły średniej i dalej zastanawiam się gdzie i na jaki kierunek postawić Smile
Super, to wielkie dzięki za wszystkie Wasze podpowiedzi! Może i macie rację, że w przypadku Cosinus oferta edukacyjna wygląda bardzo obiecująco, będę musiał się do nich wybrać któregoś dnia i porozmawiać skoro jest to szkoła darmowa, z kierunkiem który mnie interesuje i też dodatkowymi profitami. Jak już się zdecyduję nam pewno dam Wam znać.
A w jakim miescie?
Przekierowanie