Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jaki ginekolog we Wrocławiu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Macie jakiegoś swojego sprawdzonego ginekologa we Wrocławiu ,którego mozecie mi polecić? Czytałam trochę na ten temat bo chce mieć kogoś z wiedzą i dobrym podejściem i tutaj https://femimea.pl/doctor/dr-n-med-wojciech-homola/ wspominali, że warto się zgłosić. Moze ktoraś z was już u nich byłą.
Mam dobrego ginekologa w stolicy, ostatnio nawet dobierał mi odpowiednią antykoncepcję kiedy go o to poprosiłam i wypisał mi receptę na vines, jestem z tych tabletek bardzo zadowolona bo dzięki nim pozbyłam sie też kilku problemów takich jak bolesność piersi przed okresem, pms czy obfitych miesiączek
A ja choruję na endometriozę i dopiero w szpitalu medicover trafiłam na dobrych specjalistów którzy mają pojęcie o tej chorobie, dr Jacko poradziła mi też wizytę u dietetyczki i fizjoterapeuty, wszystko w tym szpitalu jest na miejscu a ćwiczenia i dieta bardzo mi pomagają w codziennym zmaganiu się z tą chorobą
Przekierowanie