Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: seria diamentowa z Christiana Laurenta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziewczyny wielkimi krokami zbliża się dzień mamy i w tym roku chciałabym swojej podarować jakiś dobry zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych. Pomyślałam o tej diamentowej serii kremów z Christiana Laurenta. Co sądzicie ? Warto ?
seria diamentowa brzmi bardzo luksusowo Smile co to za kremy? bo o ile nazwa firmy już gdzies mi sie o uszy obiła to nawet nie wiem gdzie tych kosmetyków szukać ? też myslę juz o prezencie na 26go maja więc chętnie podepnę się do tematu bo może i ja skorzystam Smile
kosmetyki tej firmy znajdziecie w Rossmanie Smile i uważam, ze zdecydowanie warto Smile Ja sama używam tego serum napinającego na okolice oczu, czoła i ust i po skończeniu pierwszego opakowania uważam, ze jest kapitalny. Także mama z takiego zestawu też na pewno będzie zadowolona.
dziękuje Ci bardzo za info, jeśli piszesz, że działa to kupię. Kiedyś pamiętam jak byłam z nią na zakupach w Rossku to sama zwróciła uwage na opakowanie tych kremów. trzeba przyznać, że słoiczek jest meeega designerski haha Smile
też mi się podoba ;p zresztą popatrzcie jak to się prezentuje na półce w łazience. A i zapewniam, ze zawartość jest równie ciekawa i niepowtarzalna jak słoiczek. Jak dla mnie idealny prezent na dzień mamy Smile
i ja skorzystałam i kupiłam ten krem z serii diamentowej ( dla siebie). rzeczywiście fajnie się prezentuje a działa jeszcze lepiej. jeszcze miesiac, dwa i bede mieć buzke jak pupcia niemowlaczka Smile
haha i o to chyba chodzi nie Smile? ja też kupiłam mamie cały ten zestaw i była zachwycona, używa regularnie i juz widzi pierwsze efekty Smile ja też skorzystałam i kupiłam sobie jednoskładnikową hennę z tej firmy - super sprawa Smile
Przekierowanie