Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Testy Nifty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeśli chcecie wykonać badanie prenatalne to warto wybrać nieinwazyjny test NIFTY.
Test NIFTY można wykonać między 10, a 25 tygodniem ciąży, oczekiwanie na wynik wynosi 10 dni od momentu pobrania krwi.
Sprawdźcie szczegóły - https://testnifty.eu/
Gdybym była w drugiej ciąży to pewnie skusiłabym się na takie badanie. Ale poza tym to jak byłam w mojej pierwszej ciąży to u pani doktor Rozmus-Warcholińskiej można było wykonać też inne badania prenatalne. Moje koleżanki wciąż sobie ją zachwalają.
Jak się zachodzi w ciąże to w ogóle warto robić badania skoro są takie mozliwości. Ja np. z prenatalnych wybrałem z żoną badania veragene - robiliśmy je w Medicoverze - i pobierano nawet próbkę ode mnie
Taki test wykonuje się od 10 do 24 tygodnia ciąży. Badanie może być wykonane zarówno w przypadku ciąży pojedynczej, jak i bliźniaczej. Czytałam, że taki test jest bardzo czuły (z ponad 99% poziomem wykrywalności dla trisomii chromosomów 21, 18, 13). Ja się zapisałam właśnie na niego do takiej warszawskiej kliniki MULTIMED. Chcę mieć pewność, że moje dziecko jest zdrowe.
Też zdecydowałam się na nieinwazyjny test nifty zaraz po 10 tygodniu ciąży. Chciałam wiedzieć czy moje dziecko jest zdrowe a ten test potrafi wykryć kilkadziesiąt różnych chorób. I nie bez powodu aż tyle milionów razy był już wykonany na całym świecie.
Też miałam robiony nieinwazyjny test prenatalny sanco w laboratorium diagnostyka a zdecydowałam się właśnie na ten bo bada szeroki zakres i wyniki przychodzą bardzo szybko
Przekierowanie