Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Bielsze zęby jak?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Chciałabym mieć bielsze zęby, ale nie wiem jaki preparat do wybielania zębów jest najlepszy i skuteczny. Co stosowaliscie i co mozecie polecic, a co odradzic?
Mialam kiedys biala perle- te stare wydanie, nie dotrwalam, bo bylo to dla mnie niewygodne w stosowaniu. Pomału zastanawiam się czy poprostu nieodłozyć kasy i iść do dentysta Radom. Z tego co czytałam to bardzo profesjonalna obsługa. Mają tam wybielanie zębów jakąś metodą Beyond. Miał ktoś wybielanie tą metodą?
Szukałam niedawno jakiegoś dobrego dentysty z lublina. Nie powiem bo trochę się naszukałam i czytałam przeróżne opinie.Ostatecznie jednak dowiedziałam się o tym dentyście http://dentamed.lublin.pl/, widać że doświadczenie mają spore, do tego świadczą sporo usług. Wolę iść do takiego dentysty i mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane tak jak byc powinno.
Wybielałam zęby chyba wszystkimi możliwymi sposobami i nie polecam.. Smile Efekt bardzo ciężko jest utrzymać, jedyne co mogę ci polecić to ssanie oleju kokosowego
A co myślicie o paskach wybielających?
Ja im nie do końca dowierzam. I obawiam się, że mogą wyrządzić więcej szkody w uzębieniu niż to warte.
Dzięki wybielaniu. Teraz jest bardzo dużo przeróżnych metod wybielania i niektóre kosztują nawet tylko 100zł
Też uważam że wybielanie w dzisiejszych czasach jest najlepszą opcją, trzeba zadbać o utrzymanie bieli, ale to bardzo skuteczna metoda.
Ja na wybielanie zdecydowałabym się tylko w takich gabinetach: http://implantmasterspoland.pl/o-nas/nasza-misja . Wiem, że pracują tam specjaliści z bogatym doświadczeniem i można na ich wiedzy i umiejętnościach polegać.
Słyszałam ze soda oczyszczona bardzo na to pomaga, ale nie jestem pewna czy nie jest tak ze jednocześnie niszczy szkliwo.
Ja nie wiem, czy bym się na to porwała. Ale czytałam o wybielaniu zębów olejem kokosowym.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie