Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jakiego ginekologa polecacie w Krakowie ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałabym zmienić ginekolog, bo niedawno miałam przedłużający się stan zapalny i dostałam tylko informację, że samo przejdzie. No jakoś samo nie przechodzi, dlatego proszę o kontakty do dobrych ginekologów w Krakowie
Ja prowadziłam leczenie stanów zapalnych w gabinecie https://www.knapik-rybka.org.pl/. Wszystko profesjonalnie prowadzone, szybka diagnostyka i skuteczne leczenie, które od początku przynosiło efekty, tak więc mogę powiedzieć, że Pani doktor faktycznie zna się bardzo dobrze na tym co robi.
Po prostu poszukaj na znanym lekarzu, ja tak zrobiłam i znalazłam bardzo dobrego ginekologa od antykoncepcji, zlecił mi badania, wypisał receptę na vines i do dziś je stosuję
Dokładnie! Ja też mogę tylko w stolicy polecić dobrego ginekologa, a są tu w szpitalu medicover też świetni specjaliści od endometriozy i to znani na całym świecie więc myślę że warto tu się leczyć jeśli masz tego typu problem
Moja żona ma bardzo dobrego lekarza ginekologa, zawsze trzyma rękę na pulsie i jest na bieżąco z wszelkimi medycznymi nowinkami, jakiś czas temu stosowała nawet papilocare bo podejrzewał u niej zakażenie hpv a dziś ma po raz pierwszy od lat bardzo dobry wynik cytologii
Przekierowanie