Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ginekolog Kraków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakiego ginekologa możecie polecić który poprowadzi moją pierwszą ciążę ?
Zawsze dobrze z polecenia znaleźć lekarza. Wiem to ze swojego doświadczenia. U jednego miałam problem z doborem antykoncepcji, wiecznie było coś nie tak. Jak już zmieniłam lekarza do którego teraz chodze to zrobił mi odpowiednie badania i dobrał antykoncepcję ,nie od razu ale jak przepisał mi belare to faktycznie moge przyznac ze po nich nic mi nie dolega, nie miewam spadku libido ani bólów głowy.A to wazne.
Ja już drugą ciążę prowadzę w gabinecie https://www.knapik-rybka.org.pl/ u Pani Moniki. Z pierwsza nie było problemów, wszystko przebiegło bardzo dobrze, przy drugiej był problem z zajściem, ale wsparcie Pani doktor pomogło, korzystając z jej medycznej wiedzy uporałam się z problemami i obecnie już czekam na drugie dziecko.
Ja też mam bardzo dobrego ginekologa, dzięki niemu pozbyłam się hpv z okolic szyjki macicy bo jest na bieżąco z nowinkami i nowymi lekami, kazał stosować papilocare i mam po kłopocie
Przekierowanie