Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Prawo jazdy w Poznaniu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,
Szukam dobrej szkoły jazdy na którą warto się zdecydować w Poznaniu, są tutaj osoby które kurs mają już za sobą i jeśli tak, to czekam na Wasze wskazówki dla mnie Smile
W mojej opinii natomiast warto zwrócić uwagę na ofertę szkoły jazdy OSK Pegaz ponieważ są to przede wszystkim bardzo dobrzy specjaliści, którzy dają radę i przede wszystkim mają świetnych instruktorów którzy konkretnie pomagają i szkolą kursantów, abyśmy byli do egzaminów jak najlepiej przygotowani.
Podzielam pozytywną wypowiedź odnośnie teofert wspomnianej wcześniej szkoły jazdy i jeśli chodzi o przygotowanie oferty, najbliższych kursów, instruktorów itd. to zajrzyjcie na https://www.prawojazdy-poznan.com.pl/ gdzie będziecie mieli dostęp do najświeższych informacji i od razu można zastanowić się nad zapisaniem się na kurs aby zacząć drogę do uzyskania prawa jazdy!
Bardzo fajny temat Smile Z chęcią zobaczę jak to u nich działa i przede wszystkim jak kształtują się ceny za kurs.
Super, dzięki za pierwsze wskazówki i czekam na więcej. Tak myślałem, że OSK Pegaz będzie najlepszą z opcji ze względu na pozytywne opinie i też spory wybór instruktorów z doświadczeniem. Jeszcze troszkę poczekam i zobaczę jak to się rozwinie.
Nie ma za co! Trzymamy za Ciebie kciuki i koniecznie daj znać, jak już podejmiecie ostateczną decyzję co do wyboru kursu oraz skończy się kurs egzaminami Smile
Będę kolejną osobą, która pozytywnie wypowie się na temat OSK Pegaz. Przede wszystkim szkoła jazdy która wyróżnia się na tle konkurencji podejściem do potrzeb kursantów, ceny kursów są w porządku i jednocześnie mają jedną z najlepszych zdawalności w ośrodkach WORD.
A czy możecie podpowiedzieć gdzie najlepiej odbyć jazdy doszkalające w Poznaniu? Jakiś czas temu oblałem egzamin i teraz myślę by jednak spróbować jeszcze raz ale bardziej się podszkolić. Gdzie najlepiej?
I jak już zaczął się kurs, jak idzie? Smile Ja zarówno kurs, jak i dodatkowe jazdy doszkalające również brałem w OSK Pegaz i wszystko przebiegło naprawdę dobrze.
Przekierowanie