Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Gdzie na wakacje?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kobitki gdzie się wybieracie na wakacje w tym roku? Ja w końcu po wielu latach spędzania wolnego czasu latem w domu postanowiłam że w tym roku zrobimy małą odskocznie. Wybieram się do Mielna. Zaczęłam szukać już wstępnie noclegu i trafiłam na bardzo przyjemne wolne pokoje mielno. W pięknym miejscu. I wszędzie blisko. Boże już się nie mogę doczekać! Ale się nakręciłam na ten wyjazd. Tongue Nie mam za bardzo kogo podpytać więc liczę na Was bo może któraś spędzała jakiś choćby letni weekend w Mielnie i wie gdzie się udać?
Na pewno nie pojadę nigdzie w Polsce. Zastanawiam się nad Gran Canaria.
Lizbona – piękna stolica Portugalii może się okazać miejscem, gdzie nie trzeba wydawać góry pieniędzy. Aromatyczna kawa i niezastąpione pasteis w jednej z licznym restauracji nie powinny kosztować więcej niż 2 euro. Jeżeli chcecie obejrzeć Lizbonę z okien kultowego tramwaju 28, warto sprawdzić aktualne promocje, które pomogą zaoszczędzić parę groszy. Do tego dochodzą darmowe muzea, jak na przykład Museu Colecção Berardo z kolekcją sztuki nowoczesnej.
_________________________________________________
tworzenie stron www Warszawa
Myślałam o Lizbonie. Tylk0 wczasy w Portugalii są bardzo kosztowne.
Ja jeszcze nie wiem, chyba też postawię na Polskę. Ja staram się oszczędzać, dlatego przejazdy na pewno znajdę tu https://dworzeconline.pl Ale miejscowości jeszcze nie wybrałam.
Mielno stolica imprezBig Grin Byłam kilka lat temu i bardzo było fajnie. Właśnie szukam gdzie bym się mogłą wybrać i chyba to będzie Mielno.
Ja na razie planuję dalszą podróż, ale nasze morze też mnie kusi.
A gdzie planujesz tą dalszą podróż? My chyba wybierzemy się do Zakopanego - http://www.apartamentywpolsce.pl/noclegi-zakopane/ Myślimy też o Czechach ale nie wiem jak to będzie bo z małymi dziećmi to można sobie planować... Zazwyczaj chorują w najmniej odpowiednim momencie.
A co myślicie o aktywnym spędzaniu wakacji? Możecie sprawdzić ofertę hotelu Istebna Złoty Groń, który znajduje się u szczytu góry. W okolicy są też lasy, park linowy oraz istnieje możliwość zorganizowania paintballu.
Bardzo mi się podoba ta okolica. Byłam w sumie rok temu w Istebnej też na paintballu i na marszu na orientację.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie