Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Zegarek z GPS dla dziecka?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na stronie smartsafe.pl są dostępne zegarki z lokalizatorem GPS. Modele są różne, jedna są wodoszczelne inne nie. Ale ogólnie opcji mają sporo głównie dla rodziców. Czy taki zegarek warto kupić dla dziecka? Bo założenie jest takie by zapewnić dziecku bezpieczeństwo poza domem.
Jako rodzic uważam, że zdecydowanie warto kupić coś takiego. Sama dla córki kupiłam smartwatch dla dzieci też z lokalizatorem, ma też funkcję telefony. Teraz zawsze wiem gdzie jest.
A jaki masz model? Bo ja szukam czegoś wodoszczelnego, taki zegarek przyda się nie tylko w drodze do i ze szkoły, ale również na wakacje np. na plaży. Dlatego jak kupować to już taki wodoszczelny właśnie. Fajny jest model KLUG Zegarek GPS KT04, ma sporo funkcji i jest dość ciekawy jeśli chodzi o design.

[Obrazek: 02-smartsafe-KT04-black-smartwatch-.jpg]
Jeśli szukacie lokalizatora bluetooth dla swojego dziecka, polecam ten niewielkich rozmiarów: https://notione.com/sklep/lokalizator-dziecka
Przekierowanie