Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Torcik do zamówienia w Katowicach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, potrzebuję namiarów na jakąś dobrą cukiernię, chciałabym zamówić tort na 50-lecie firmy na połowę stycznia. W Katowicach albo okolicach, możemy gdzieś na Śląsku podjechać. Oby było warto bo będzie sporo gości i tort musi się sprawdzić. W tych co byłam cukierniach to nie bardzo mi się podobają te torty co robią... coś macie sprawdzonego?
Jest taka firma Torty Jak Marzenie i oni na Śląsku mają najlepsze torty. Powiem Ci, że ja też miałam podobny dylemat na własny ślub z tortem. Tyle że w Chorzowie szukałam. Nic mi nie smakowało, nic się nie podobało. A na stronę tej firmy z Rudy Śląskiej trafiłam przypadkiem. Potem popytałam znajomych i okazało się, że jedli od nich, że smaczne, ładne. Zamówiłam, dowieźli mi na miejsce. Kilka osób ode mnie brało namiar potem na nich. Ja zamówiłam weselny to duży, było kilka blatów z różnymi smakami. Wszystkie genialne, nie wiem jaki bym poleciła jakbym się miała na jeden zdecydować. I cenowo całkiem ok zapłaciłam, w takiej cukierni w Chorzowie to ponad 1500 zł mi wyliczyli za taki ślubny tort! a tu sporo taniej zapłaciłam i naprawdę pyszny był.
Jaki polecacie wybrać?

__
broker energetyczny
Przekierowanie