Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ginekolog Kraków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałabym zmienić ginekolog, bo niedawno miałam przedłużający się stan zapalny i dostałam tylko informację, że samo przejdzie. No jakoś samo nie przechodzi, dlatego proszę o kontakty do dobrych ginekologów w Krakowie. Już nawet nie chodzi o cenę, tylko o faktycznie profesjonalne podejście. Dzięki i pozdrawiam.
Pani ginekolog Monika Knapik-Rybka wyprowadziła mnie z bardzo poważnego stanu zapalnego. Wróciłam po urlopie górskim i tam prawdopodobnie coś mnie załatwiło. Gdzieś usiadłam i tyle. Pomoc błyskawiczna można powiedzieć i zastosowana metoda leczenia praktycznie od razu dała ulgę. Bardzo dziękuję.
Ja wreszcie mam dobrego ginekologa bo też mialam problemy. ten jest na bieżaco, ciągle robi jakieś szkolenia, ostatnio mi żel papilocare polecił bo to pierwsza pomoc w przypadku zarażenia wirusem HPV Smile dobrze mieć takiego zaufanego lekarza
Ja też nie narzekam na swojego ginekologa, ostatnio poprosiłam go a tabletki antykoncepcyjne i zanim wypisał mi receptę na vines zlecił badania i sprawdził czy nie mam przeciwwskazań do stosowania takiej antykoncepcji
Przekierowanie