Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Egzekucja i komornik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Moja znajoma ma bardzo poważny problem dotyczący egzekucji komorniczej, wpada w depresje, bo nie wie, jak sobie z tym poradzić. Postanowiłam jej pomóc i szukam namiarów na jakiś dobrych prawników. Najlepiej z pomorskiego. Możecie kogoś polecić?
Mam jedną kancelarię do polecenia i jest kancelaria Cejrowski z Tczewa, ale mają też filię w Starogardzie Gdańskim, więc może prześlesz znajomej nazwę kancelarii, aby udała się po pomoc? Zajmują się oni różnymi sprawami, więc nie ma co popadać w depresję, trzeba walczyć!
No ja muszę przyznać, że też słyszałam bardzo dobre opinie na temat tego adwokata i przede wszystkim spodobało mi się to, że zwraca się uwagę na jego zaangażowanie w sprawę. To jest dla mnie podstawa w każdym przypadku i w każdej prowadzonej sprawie.
A macie jakieś konkretne namiary na tego adwokata? W jakich godzinach przyjmuje lub pod jakim adresem, abym mogła dobrze trafić?
Jasne - podam Ci wszystkie potrzebne informacje. Numer telefonu to:
+ 48 58 777 55 00

+ 48 58 777 55 33

+ 48 605 320 837

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 śmiało mozesz dzwonić. Przyjmują w dwóch miejscach na spotkania: w Tczewie i w Starogardzie Gdańskim. Koniecznie umówcie się na spotkanie.
Przekierowanie