Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Tłusta skóra twarzy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie macie problemy ze swoją skórą? Czy typowe, jak u młodych ludzi, czyli skłonność do przetłuszczania się i trądziku, czy dochodzi jeszcze coś więcej? Ja mam wrażenie, że moja skóra zrobiła się bardziej wrażliwa, niż jeszcze niedawno. Szybko się przetłuszcza. Co mam z tym zrobić?
Dobre oczyszczanie skóry to podstawa i trzeba o to zadbać, ale ja muszę nawet w ciągu dnia kilka razy usuwać nadmiar sebum z twarzy, bo inaczej będzie się ona świecić. Wybrałam rześki tonik lawenda Hildegard Braukmann i po nim moja twarz odzyskuje świeżość i jest matowa.
z takimi problemami to proponuje udać się do kosmetyczki bo może nie tylko zrobić stosowny zabieg ale przede wszystkim, zaleci odpowiednią pielęgnację i kosmetyki.
Tak, taka codzienna pielęgnacja jest bardzo ważna przy tłustek skórze. Na ryku jest wiele kosmetyków, z których można skorzystać. W Cocolicie bez problemu można znaleźć wszystko co potrzebne - od podkładów matujących, przez maseczki, po toniki dedykowane właśnie skórze tłustej.
Polecam zaczac stosowac swiadoma pielegnacje. Bielenda ma taka fajna serie good skin, ja juz wyprobowalam i jestem bardzo zadowolona z efektów Smile
Powiem szczerze, że mnie pomogły te zabiegi - https://klinikamiracki.pl/hydrafacial/ one odpowiednio nawilżają co jest ważne przy tłustej cerze!
Przekierowanie