Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Braki zelaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam problem z brakami żelaza w organizmie, szukam jakiegoś dobrego preparatu, który pozwoli mi te braku uzupełnić. Znacie jakąś sensowną propozycję, po którą będzie można sięgnąć i rzeczywiście dobrze sprawdzi się w praktyce? Niestety te braki mocno wpływają na moje samopoczucie więc potrzebuje czegoś co pozwoli mi sobie z tym poradzić.
w takiej sytuacji należałoby iść do lekarza który zaleci, jak w bezpieczny dla zdrowia sposób go uzupełnić.
Wszystko zależy jakie miałeś wyniki, lekarz powinien Ci dokładnie powiedzieć co brać albo co jeść.

____________________
powiększanie ust lublin
Na zelazo najlepiej buraczki. Ja jak mialam wlasnie anemie to nie chcialam brac tabletek tylko uzupelniac niedobory naturalnie. Mam wyciskarke Midea taką wolnoobrotową i w niej robie sok z buraka z dodatkami np pomaranczy czy marchewki z imbirem Big Grin
To jest tak, że sporo można załatwić odpowiednio zbilansowaną dietą, ale ciężko może być samemu to odpowiednio wyregulować. Można też się posiłkować tego typu suplementami typu Colway https://icolway.pl/
Przekierowanie