Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Przebudowa forum na bardziej przejrzyste.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Podział działów jaki proponuję

Dział główny 5teens.pl - zmiana nazwy na Sprawy forum (1 moderator)
poddziały:

- Ogłoszenia (dotyczące forum)
- Propozycje
- Regulamin Forum i FAQ (podane tutaj niech będą również regulaminy do każdego z działów)
- Konkursy
- Wasze opinie
- Moderatorzy (poddział dostępny tylko dla modów i administracji/ tutaj miały by być uzgadniane zmiany między wcześniej wymienionymi)

Dział 'Ogólne' (2 modów)
poddziały

- OWION (O wszystkim i O niczym - odpowiednik offtopic)
- Hydepark ( poddział z wyłączonym naliczaniem postu, i zlagodzonym regulaminem/ odpowiednik poddziału humor)
- Przywitaj się
- Gry i zabawy (pozostajemy przy wyłączonym naliczaniu postu)
- Aktualności
- Pokaż Się

Dział - Artystyczne (1 moderator)
poddziały

- Muzyka
- Film
- Zdjęcia i fotografia
- Literatura i opowiadania
- Inne

Zainteresowania (2 moderatorów)
poddziały
- Komputery i internet
- Sport
- Motoryzacja
- Turystyka
- Gadżety
- Taniec
- Religia i filozofia
- Gotowanie i dietetyka
- Zwierzęta
- Inne

O nas (2 moderatorów)

poddziały
- Szkoła
- Miłość i przyjaźń
- Zdrowie i uroda
- Używki
- Imprezy
- Dojrzewanie
- Mężczyźni
- Kobiety


______________

Jest to na razie ogólny zamysł, myślę że forum będzie w takiej postaci bardziej przejrzyste i ciekawsze, rzucajcie jeszcze dalej swoje propozycje, będziemy uzgadniać a ja wprowadzał będę poprawki do tej propozycji jaką podałem tutaj, jak dojdziemy z tym do ładu i składu to będziemy mogli być z siebie dumni. Powiedzcie jeszcze co o tym myślicie.

Co do modów w nawiasach, nie mam na myśli dwóch różnych, ale generalnie proponował bym sumę 5-ciu moderatorów (nie licząc administratorów) między którymi były by podzielone obowiązki moderacji nad poszczególnymi działami.

Obecnie mamy trzech moderatorów, aczkolwiek dwóch jest tylko aktywnych. Proponuję wybór kolejnych trzech. Co do wyboru pozostaje to kwestia reszty moderatorów i administracji (jeśli propozycja będzie rozpatrzona pozytywnie) Ja proponuję najbardziej aktywnych i jednocześnie zżytych użytkowników. Ten podział jest przygotowany z myślą o czasie, kiedy forum będzie na prawdę rozwinięte, i liczba użytkowników będzie dość znacząca.


R@dek założył osobny temat z ankietą - oddawajcie swoje głosy!
http://5teens.xaa.pl/showthread.php?tid=347
Jacky, tak szczerze po co tylu moderatorów skoro jest tak mało użytkowników ? Co do podziału forum to totalnie się z tobą zgadzam.
Zaznaczyłem że jest to opcja na czas, kiedy forum się rozrośnie. Lepiej to przygotować dobrze, i być przygotowanym na tą falę. Ogólnie ostatnio też myślę nad wyjściem z jakąś 'kampanią reklamową' ale nadal nad tym myślę jak to zrobić by wszystko było zgrane. Napiszę propozycję w tym tygodniu jeszcze podejrzewam.

Wytłuszczonym drukiem będę dodawał kolejne pomysły, i je opisywał. Jeśli ktoś ma jeszcze coś do dodania niech pisze. Doszedł poddział dla moderatorów.
Dla mnie jest dobrze jak jest. Nie chcę żadnych zmian bo znów będzie nieogar. Każdy wie co gdzie jest i jak jest i jakoś pretensji nie było dotychczas. Jestem na NIE
No spoko, spoko. A może by zmienić nazwę działu "Zainteresowania" na np. Hobby i rozrywka? Ale niekoniecznie.
Proponuję poddział: Kulinaria/Dietetyka, coś w tym stylu żeby było o jedzeniu. I może coś o zwierzętach? Wink
(28-06-2012 11:30)Bankai napisał(a): [ -> ]Dla mnie jest dobrze jak jest. Nie chcę żadnych zmian bo znów będzie nieogar. Każdy wie co gdzie jest i jak jest i jakoś pretensji nie było dotychczas. Jestem na NIE

Teraz masz ilu aktywnych użytkowników? Max 50?
Co jak będzie ich 500, 1000 i więcej? To nas czeka, i chodzi o to by być na to gotowym.

Póki co jest 3:1

______________________

Dodane dwa poddziały zaproponowane przez Henu
(28-06-2012 16:42)Jacky napisał(a): [ -> ]Teraz masz ilu aktywnych użytkowników? Max 50?

Hahah kochany chciałbyś żeby było 50.
Jest ich mniej więcej 15-20... to na tyle.
Co nie zmienia faktu że liczba ta i tak powoli rośnie, a im więcej będzie przychodzić ludzi tym więcej będzie przychodzić. Proste.

I generalnie trzeba pomyśleć nad tym co zrobić by ludzie zostawali na dłużej niż 5 dni, bo to też jest mankament, a pomysł na forum jest przefest świetny, tylko trzeba w nie włożyć zwyczajnie więcej pracy.
Jakcky Twój pomysł mi się podoba ale wcielił bym go w życie jak by było tak jak mówisz więccej aktywnych użytkowników np. jak by było 100 na dzień to jestem całkowicie ZA. Lecz jak narazie się to nie opłaca. Co do moderatorów jednego nieaktywnego bym wywalił i zrobił nowego moderatora Smile
Dodany link do ankiety stworzonej przez R@adka

@Misterio

Trojanie zaczęli szkolić armię dopiero kiedy Grecy czekali u bram? Wink Lepiej być gotowym imho. Ale fakt, zmiany zaproponowane przeze mnie są właśnie dopasowane pod dużą ilość użytkowników


Dajcie mi uprawnienia administratora na dzisiejszy późny wieczór to sam to zrobię.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie