Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Odzyskiwanie danych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej. Wiecie może jak odzyskać dane z komputera? Nie wiem co się w ogóle stało, ale wszystko zniknęło, a ja się na tym kompletnie nie znam.
Jak to zniknęło? Nie mogło od tak o zniknąć.
no nie czepiaj sie, pewnie nie zna sie na takich rzeczach ;p
No własnie. Wink Po prostu trzeba znaleźc kogoś kto się na tym zna.
Ogólnie to takie odzyskiwanie danych wcale nie jest łatwe. Dlatego dobrze jest może mieć jakąś kopię zapasową, albo zapisywać wsazystkie dane w chmurze itp.
Istnieje program do odzyskiwania danych z którego można skorzystać. Sprawdźcie sobie markę Ontrack. Oni oferują tego typu rozwiązania. Na pewno nie ma co samemu kombinować, bo można tylko pogorszyć sytuację. Lepiej skorzystać z profesjonalnych rozwiązań.
Myślę że najlepszym rozwiązaniem jest zanieść komputer do serwisu, tam pomogą odzyskać dane, ja bym sama się w to nie bawiła, jeśli nie znamy się na tym. Nie wiem skąd jesteś, ale u nas jest dobry serwis komputerowy https://nano-serwis.pl/uslugi/naprawa-ko...jonarnych/ . Już nie raz tam zanosiłam komputer swój czy brata.
Profesjonalnym odzyskiwaniem danych z dysków twardych, pendrivów i innych nośników zajmuje się https://fixdatalab.com skutecznie i profesjonalnie. Posiadają narzędzia umożliwiające szczegółową diagnozę pozwalające na odzyskanie danych ze wszystkich typów nośników bez względu na system plików, typ, producenta czy model.
Niestety z odzyskaniem danych nie jest wcale łatwo się uporać. W związku z czym uważam, że zasadnym będzie postawienie na takie rozwiązanie jak migracja do chmury . Możemy tutaj być bowiem pewni wysokiej jakości zabezpieczeń, a dodatkowo mamy możliwość skorzystania z monitorowania działań w tym obszarze.
Kiedyś odzyskiwanie danych wydawało mi się bardzo skomplikowane, ale są do tego celu specjalne programy, które bardzo ułatwiają nam sprawę i bardzo szybko odzyskują nasze dane, także uważam, że warto coś takiego mieć, bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo kiedy może nam się przydać.
Stron: 1 2
Przekierowanie