Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: kwasy omega
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziewczyny czy w ciąży brałyście kwasy omega dodatkowo? Czy tylko sam kwas foliowy? Jestem ciekawa jak to u was było.
Dodatkowo nie musiałam bo całkiem ładną porcję miałąm w mamadha premium, które brałam przez całą ciążę, nawet polskie towarzystwo ginekologiczne zaleca branie dha w czasie ciązy, bo ono pozytywnie oddziałowuje na rozwijający się u maluszka wzrok, oczy oraz układ nerwowy
W jaki sposób je przyjmujecie - tabletki? Ostatnio słyszę niepokojące informacje o rybach, wyławianych z Bałtyku ;/
Jak wybierzesz Omega-3 z Naturell, to nie musisz się martwić problemem, bo robiony jest z małych ryb zimnowodnych, które nie kumulują zanieczyszczeń tak jak duże ryby. Smile Taka ciekawostka zasłyszana w aptece. Smile

[Obrazek: shopping?q=tbn:ANd9GcSE63GcPLbnMN6SawDOG...p;usqp=CAc]
(26-07-2019 10:43)Maszka napisał(a): [ -> ]Jak wybierzesz Omega-3 z Naturell, to nie musisz się martwić problemem, bo robiony jest z małych ryb zimnowodnych, które nie kumulują zanieczyszczeń tak jak duże ryby. Smile Taka ciekawostka zasłyszana w aptece. Smile

[Obrazek: shopping?q=tbn:ANd9GcSE63GcPLbnMN6SawDOG...p;usqp=CAc]

też te kwasy omega3 naturell znam, po nich się nie odbija rybą, na co często narzekają dziewczyny podczas brania tego typu kwasów czy tranu.
Nie, nie, tu nie czujesz żadnego posmaku ryby. Sama jestem na to wyczulona i nie lubię, więc bym nie polecała.
Potwierdzam, próbowałam już różnych kapsułek z kwasami omega-3, w większości przypadków po jakimś czasie po prostu obijało mi się rybą, co było nie do wytrzymania. Przy Naturell omega-3 1000 nie mam tego problemu Smile
Do ciąży trzeba zacząć się przygotowywać już na kilka miesięcy wcześniej. Dlatego kwas foliowy trzeba przyjmować już na 3 miesiące przed zaplanowaną ciążą. Ze wojej strony mogę polecić Inofem - https://inofem.pl/. Posiada duża dawkę kwasu foliowego oraz mio-inozytolu, które dbają o prawidłowy rozwój maluszka, jak również pobudzają owulację, dzięki czemu łatwiej zajść w ciążę.
Ja brałam witaminy plus właśnie kwas foliowy. Przy czym jeżeli zamierzamy karmić naturalnie, już w czasie ciąży warto sięgnąć po taki produkt jak herbata dla ciężarnych . Dzięki niej bowiem już po porodzie nie będzie żadnych problemów z pokarmemSmile.
Ponieważ moja dieta jest raczej uboga w kwasy omega to znalazłam dla siebie suplement Composita Mama DHA - https://compositamama.pl/, który oprócz kwasu foliowego, folianów, chelatowanej formy żelaza czy jodu zawiera również właśnie dodatkowo kapsułki zawierające DHA. Przyjmuje się 2 dziennie, żeby uzupełnić niedobory.
Przekierowanie