Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Inwestowanie na giełdzie - co myślicie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie - co uważacie na temat inwestowania na giełdzie?
Moim zdaniem nic w tym złego, jednak zanim zaczniecie inwestować na giełdzie, to najlepiej byłoby sobie wcześniej nieco na ten temat poczytać. Na stronie madtrader.pl/rodzaje-wykresow-gieldowych-liniowy-slupkowy-swiecowy znajdziecie sporo ważnych informacji na temat wykresów liniowych i słupkowych, polecam sobie poczytać Wink
Ja bym najpierw jednak skontaktowała się z osobą która zna sie na inwestowaniu. Mogę polecić Piotra Bralczyka http://zarabiajmy.pl/o-mnie/ ponieważ od wielu lat siedzi w tym temacie. Moja kuzynka korzystala z jego pomocy decydujac sie na fundusz inwestycyjny i sporo na tym zarobila.
Cześć, myślę, że inwestowanie na giełdzie to dobry, acz ryzykowny pomysł. Przed rozpoczęciem należy dokładnie zapoznać się z tematem, żeby zminimalizować ryzyko wpadki. Z drugiej strony, nie tylko giełda jest miejscem, na którym można inwestować. Istnieje dużo innych sposobów. Jednym z nich jest inwestowanie w obiecujące start upy. Tym zajmuje się Pan pankiewicz konrad, inwestor z otwartym umysłem, który chętnie daje szanse nowatorskim pomysłom.
Prawdą jest, że trzeba myśleć o inwestycjach i oszczędnościach, lecz czasami nie jest tak kolorowo. Chodzi o branie pieniędzy z instytucji pożyczkowych i przez to wejście w długi. Trzeba jak najszybciej poradzić sobie z problemem i rozwiązaniem może być na przykład konsolidacja kredytów Poznań . Polecam wziąć to pod uwagę, można pogadać z doradcami na przykład i się więcej w temacie dowiedzieć.
Przekierowanie