Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Tatuaż
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co sądzicie o tatuażach ? Czy macie jakiś ? A może planujecie ? Jeśli tak to gdzie on będzie i co będzie przedstawiał ?
W dobrym studio tatuażu zrobi się go dość szybko i też będzie solidnie wyglądał. Wiem, że salon tatuażu w Poznaniu ma doświadczenie. Robili już niejednej osobie tatuaż. Później będzie niesamowite dzieło na ręce czy nodze. Część osób całe ciało sobie tatuuje. Warto zerknąć na różnych tatuażystów i ich dzieła.
Ja jak do tej pory nie mam jeszcze żadnego tatuażu .
A jak u Was wygląda pielęgnacja tatuażu? Słyszałam, że dbanie o wytatuowana skórę jest bardzo ważne, zwłaszcza na samym początku. Miejsce to zawsze powinno być czyste i odpowiednio natłuszczone i nawilżone. Pamiętacie o tym?
Też jestem bardzo na tak jeśli chodzi o tatuaże Smile robię je w Warszawie, w studiu Jah Love Tattoo, u Henia https://www.facebook.com/pg/studio.tatua...6476186226 . ma duże doświadczenie, bardzo angażuje się w każdy projekt i zwyczajnie widać, ze kocha to co robi.
fiona11 to przybijam 5tke Smile ja też robię tatuaże w jah love tattoo. Henia co prawda nie znam ale polecam dziewczyny - Kingę i Anetę, one to dopiero mają talent i powera do pracy Smile jeszcze myślę o piercingu Smile
(16-02-2021 15:01)ninjaa napisał(a): [ -> ]fiona11 to przybijam 5tke Smile ja też robię tatuaże w jah love tattoo. Henia co prawda nie znam ale polecam dziewczyny - Kingę i Anetę, one to dopiero mają talent i powera do pracy Smile jeszcze myślę o piercingu Smile

no to dobry pomysł Smile w jah love tattoo kolczykami zajmuje się Ania, moim zdaniem najlepsza piercerka w mieście. robiłam juz u niej kilka kolczyków, wszystko pięknie i szybko się pogoiło Smile
Mnie marzy się od długiego czasu na wyższej części ręki tatuaż a'la bransoletka. Widziałam kilka fajnych opcji w sieci i tak zastanawiam się jaki dokładnie wykonać. Myślę, że zgłoszę się do https://www.skytattoo.net/studio-i-salon...enia-gora/ i zobaczymy co mi doradzą.
(16-02-2021 17:26)elenka napisał(a): [ -> ]
(16-02-2021 15:01)ninjaa napisał(a): [ -> ]fiona11 to przybijam 5tke Smile ja też robię tatuaże w jah love tattoo. Henia co prawda nie znam ale polecam dziewczyny - Kingę i Anetę, one to dopiero mają talent i powera do pracy Smile jeszcze myślę o piercingu Smile

no to dobry pomysł Smile w jah love tattoo kolczykami zajmuje się Ania, moim zdaniem najlepsza piercerka w mieście. robiłam juz u niej kilka kolczyków, wszystko pięknie i szybko się pogoiło Smile

Mogę jedynie potwierdzić to co napisała koleżanka Smile ja do Ani chodzę już od dawien dawna, zrobiła 80% kolczyków, które posiadam Smile niebawem idę na kolejne septum ;D
jakby to w Jah Love Tattoo piercingiem zajmują się dwie osoby, Ania i Kacper od jakiegoś czasu też. Ja w lutym się do niego zapisałam, koleżanka już była i też bardzo sobie chwaliła Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie