Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Sprzedaż silników hydraulicznych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Znacie jakąś firmę, gdzie można kupić silniki hydrauliczne do maszyn budowlanych. Poszukuje nietypowej części do rzadko spotykanej na naszym rynku maszyny. Jeśli znacie jakąś taką firmę, która zajmuje się sprzedażą pomp to dajcie znać.
Sporo pomp oferuje firma hydro-rexroth.pl. Zajrzyj do nich na stronę, masz wypisane modele jakie można kupić. Oczywiście zamienniki więc można oczekiwać, że cena będzie sensowna.
A co z wężami hydraulicznymi? Czy może orientujecie się, kto przeprowadza takie usługi jak zakuwanie węży hydraulicznych? Nie wiem czy dobrze słyszałam, że firma DraCon oferuje w tym zakresie kompleksowe usługi. Może więc warto byłoby do nich się zgłosić? Co? Ponoć u nich nawet każdy przewód jest dobrze sprawdzany przed dostarczeniem do klienta.
a gdzie to robią?
Wiem że ten https://www.martech-hs.pl/mobilny-serwis-24h/ serwis naprawia hydraulikę siłową i pneumatykę a także zakuwają na miejscu u klienta węże do 2 cali. Na pewno warto się z nimi skontaktować w razie potrzeby.
Przekierowanie