Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: miód, miodzik, miody i miodziki :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Lubicie miód? Smile Ja pamiętam, że za dziecka bardzo często jadłam kanapkę z masłem i miodem Smile Chcę teraz zastąpić cukier miodem, zwłaszcza przy słodzeniu herbaty. Będzie zdrowiej Smile Znalazłam fajny sklepik z wieloma rodzajami miodu http://prawdziwemiody.pl/. Są tam znane miodziki i takie, które pierwszy raz widzę Smile Chyba z ciekawości kupię te nowe Smile A co wy myślicie o miodzie? Warto go spożywać często?
Miód od dawna służył pielęgnacji urody. Znane są jego właściwości nawilżające, rozjaśniające i uelastyczniające skórę.
Zawarta w miodzie fruktoza neutralizuje skutki picia alkoholu. Następnego dnia warto w dwóch porcjach zjeść w sumie 200 gramów miodu.
Jeżeli zamknięty słoiczek będziemy przechowywać w chłodnym miejscu (najwłaściwsza jest temperatura 6-10 st. Celsjusza), nie straci swych wartości przez 23 lata.

_________________________
pity 2015 ng - darmowy program do rozliczeń podatkowych
A wiecie, że z miodu można zrobić też peeling do ust? Ja go od niedawna stosuję.
Słyszałem o tym.
Miód ma wiele właściwości i zastosowań. Ja już długi czas zaczynam dzień od szklanki wody z łyżeczką miodu. Ważne jest, żeby był on naturalny. Dlatego takie produkty warto kupować w sprawdzonych miejscach. Ja kupuję miód z lokalnej pasieki http://api-inhalacje.pl/miod-od-pszczela...edaz-cena/
Ja jakoś nigdy nie przepadałam za miodem.
Uwielbiam miód - mogłabym dodawać go do wszystkiego.
Mi czasami zdarza się zjeść chleb z miodem albo dodać go do herbaty, ale tak to jakoś nie jestem jego zbyt wielką fanką.
Nadaje niepowtarzalny smak wielu potrawom Smile
kanapka z miodem albo dodanie go do porannej owsianki, to jest to Wink bardzo lubię zwłaszcza miodek wielokwiatowy i mam zawsze w domu słoik. Nawet w podróż go ze sobą zabieram - wtedy kupuję małe, 25 gramowe opakowania miodu od marki Tymbark. Bardzo to wygodne Big Grin
Stron: 1 2 3
Przekierowanie