Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Smart Kid Belt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nasze dziecko własnie kończy 5 lat, dlatego postanowiliśmy w wakacje zrobić objazd autem po Polsce, wybierając atrakcyjne miejsca gdzie nie będzie się nudzić. A przeglądając różne oferty w internecie trafiłam na taka ofertę https://smartkidbelt.com/pl/ Zastanawiam się czy to dobre rozwiązanie dla dziecka? Opis brzmi zachęcajaco, ale w praktyce u nikogo w aucie nie widziałam tego rozwiazania. dlatego proszę was o opinie.
Nie widzialas bo pewnie jest schowane w torbie, schowku czy plecaku Smile Zreszta kto chodzi po samochodach i zaglada do srodka Big Grin Pasy są malutkie wiec mozna je latwo przeoczyc nie to co fotelik Smile ogolnie sa swietne i bezpieczne i napewno przydadzaa sie w podrozy
Mnie nie przekonuje, a jak ktoś jakiś produkt przedstawia w samych superlatywach to włącza mi się czerwona lampka. Być może dla nieco starszych dzieci (takich 10+) byłoby to dobre rozwiązanie, czy też dla dorosłych, ale niskich (moja dziewczyna ma niecałe 150 cm wzrostu), ale dla takiego malucha? Za duże ryzyko. dzieci mają inny układ kostny i pasy, nawet te "specjalne" nie zapewnią bezpieczeństwa.
Przekierowanie