Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ból pleców - jakaś maść?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jeżeli bolą Was plecy to może dobrą opcją będzie dla Was taka poduszka https://delf-sklep.pl/poduszka-do-siedze...it-special ? Z doświadczenia wiem, że należałoby również poszukać rozwiązania problemu, czyli udać się do dobrego specjalisty. Nie wolno bagatelizować problemów z plecami.
Bóle pleców to wynik braku aktywności fizycznej. Ortopedzi to potwierdzają. I zalecają często ćwiczenia rozciągające. Można zapisać się do fizjoterapeuty albo na siłownie. Ale można też kupić sprzęt do ćwiczeń do domu. Teraz można zamontować drabinkę gimnastyczną u siebie, BenchK ma różne modele, które dają możliwość ćwiczeń, ale i są ciekawym dodatkiem do wnętrza. A takie ćwiczenia na pewno bóle pleców zniwelują albo wykluczą.
Bóle pleców to nie tylko brak aktywności fizycznej. Bóle pleców to również chory kręgosłup spowodowany pracą biurową. Komputer, długie godziny spędzone przed nim czynią ogromne spustoszenie w organizmie. Jak sobie radzić, kiedy aktywność fizyczna po pracy nie wystarcza? Może warto by spróbować małoinwazyjne leczenie kręgosłupa https://citocare.pl/ ?
Stron: 1 2
Przekierowanie