Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Deweloper
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Potrzebuję jakiś informacji o deweloperach w Trójmieście. Kogo polecacie, kto rzeczywiście buduje ciekawe obiekty w przemyślanych lokalizacjach z wygodną do życia infrastrukturą? U kogo też sam proces sprzedaży jest zrealizowany profesjonalnie, mieszkania oddawane są terminowo itp.? I na jakie rzeczy w ogóle warto zwrócić uwagę szukając dewelopera? Ktoś coś?
Poszukaj może w Semeko i ich inwestycjach. Ja też mam w planie w najbliższym czasie w końcu kupić mieszkanie i mam na oku kilku deweloperów, między innymi ich inwestycję w Rumii (tu wszystko widać – semeko.pl).
Na pewno jest dużo dobrych deweloperów ale mi się najbardziej podobają oferty Atala bo mają w miarę niedrogie mieszkania i dobrą lokalizację.
Moim zdaniem super mieszkania są teraz do kupienia, chociażby ten deweloper kilka fajnych osiedli ma w Szczecinie i warto je wziąć pod uwagę https://modehpolmo.pl/ I cenowo moim zdaniem tez ok
Przekierowanie